STARTO NAS l PORTFOLIO l CENNIK l FAQ l WIDEOFILMOWANIE l POLECAMY l KONTAKT

Fotograf, czyli jak powstają zdjęcia ślubne oraz film ze ślubu.

Co nas wyróżnia? Mamy nadzieję, że przede wszystkim efekty naszej pracy - zdjęcia ślubne. Zajmujemy się tym, co potrafimy najlepiej, czyli reportażami ślubnymi, realizujemy również materiały promocyjne foto i video dla firm i telewizji.

Zazwyczaj pracujemy w zespołach dwuosobowych, można nas jednak wynająć pojedynczo. W tej chwili nasz zespół to Robert i Tomek (kamerzyści) oraz Robert, Ryszard i Ola (fotografowie) . Nie boimy się wyzwań. W pracy cechuje nas zawsze zaangażowanie i dyspozycyjność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, staramy się dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdej pary.

Fotografujemy i filmujemy sprzętem cyfrowym firmy Canon, są to 4 lustrzanki pełnoklatkowe 4x 6d, 1x5dmk3, wraz z kompletem obiektywów serii L (14; 35; 50; 85; 17-40; 24-70; 70-200) i lamp błyskowych. Nie uznajemy półśrodków, Państwa zlecenia obsługiwane są najlepszym i najnowocześniejszym sprzętem w Bydgoszczy. Na każde zlecenie zabieramy ze sobą zawsze minimum dwa równorzędne zestawy, tak aby w razie jakiejkolwiej awarii bez przeszkód móc kontynuować pracę. Korzystamy z rejestratorów dźwięku Tascam i Zoom, profesjonalnych mikrofonów RODE, oraz systemów stablilizacji obrazu Glidecam. Posiadamy również własny kran kamerowy i drona. Operator drona posiada świadectwo kwalifikacji.

Zdjęcia ślubne są zawsze poddawane starannej selekcji a potem obróbce. Fotografia ślubna bardzo się zmienia, co roku pojawiają się nowe trendy w obróbce i postprodukcji, staramy się dzięki uczestnictwu w warsztatach u najbardziej znanych polskich fotografów ślubnych zdobywać nową wiedzę i doświadczenia. Zawód fotograf ślubny to oprócz źródła utrzymania również niesamowita pasja. Zdjęcia ślubne jakie tworzymy stają się zaś wspaniałą pamiątką dla młodych par.

Jesteśmy elastyczni, każdy z pakietów można modyfikować, w mniej popularnych terminach wynegocjować rabat:-) Dotyczy to zwłaszcza wesel piątkowych.

Istnieje możliwość zamówienia bardzo eleganckich fotoksiążek oraz tradycyjnych albumów wykonywanych na zamówienie. Zdjęcia ślubne tak zaprezentowane wyglądają bardzo okazale i stanowią niesamowitą pamiątke dla modej pary.

© Copyright 2007-2015 Autor: PD STUDIO FILMOWE